Kompleksowa obsługa informatyczna.

Informatyka stosowana jest dzisiaj powszechnie. Trudno wyobrazić dziś sobie życie bez jej zastosowania. W ramach jednej firmy często działa wiele systemów informatycznych. Zapewnienie ich poprawnego współdziałania wymaga doświadczenia i specjalistycznej wiedzy.

Możemy pomóc Ci w tym zakresie poprzez przejęcie odpowiedzialności za zarządzanie wszystkimi lub wydzielonymi zasobami informatycznymi Twojej firmy. Nie będzisz musiał tracić cennego czasu na konserwację i optymalizację infrastruktury informatycznej.

Obsługa informatyczna to nie tylko świadczenie usług, ale przede wszystkim dbałość o Klienta. Na bieżąco dbamy o poprawne działania wszystkich systemów, możemy zdalnie monitorować ich pracę aby móc natychmiast zareagować i usunąć powstałe nieprawidłowości.

W ramach współpracy dbamy o ciągły rozwój zaplecza informatycznego Twojej firmy. Doradzamy również, co warto zmienić aby poprawić działanie systemów, podwyższyć bezpieczeństwo lub obniżyć koszty.

Świadczymy również usługi związane z komercyjnym wykorzystaniem oprogramowania Open Source. Wdrażamy kompletne systemy serwerowe oraz pojedyncze aplikacje. Udzielamy porad, kontrolujemy i oceniamy pracę systemów wykorzystujących oprogramowanie Open Source. Podejmujemy się zdalnego administrowania systemami Open Source poprzez sieć Internet. W naszej pracy priorytetowo traktujemy problem bezpieczeństwa systemów informatycznych.

Powierzenie nam administracji infrastruktury informatycznej, pozwoli Ci skoncentrować się na swoim biznesie i wypracowaniu coraz to większych zysków.